Sakal Ekimi

Sakal ekimi, saç ve kaş ekimi gibi estetik amaçlı uygulamalardan biridir. Aynı yöntemlerle ve teknoloji ile gerçekleştirilen sakal ekimi, saç ekimi ile aynı şekilde gerçekleştirilir. Hastanın vücudundaki nakle uygun kıl köklerinin (greftlerin) teknolojik cihazlarla çıkarılarak istenilen alana yerleştirilmesi olarak tanımlanabilen sakal ekimi konusunda en fazla tercih edilen yöntem FUE sakal ekimidir.

Erkeklerin en büyük sorunlarından biri olan saç ve sakal dökülmesi, yüzde boşlukların oluşmasına sebep olur. Bazen genetik sebepler, yaş, ilaçlar, yanlış kozmetik kullanımları veya tedaviler de sakalların dökülmesine sebep olmaktadır. Genetik sebeplere dayanan köselik veya cinsiyet değiştirme ameliyatları sonucunda da hastanın ihtiyaç duyduğu sakal alanının oluşturulması, sakal ekimi ile mümkündür.

Bazen saçkıran gibi hastalıklar sakallar da görülür. Sağlıklı ve sorunsuz sakallara sahip Üstelik bu psikolojik olarak da bir süre sonra sorun haline gelecektir. Çünkü her ne kadar erkeklerin büyük kısmı sakal bırakmıyor olsa da, traştan sonra bile sakal alanındaki bu boşluklar dikkat çekmektedir.

Sakal Ekimi

Sakal seyrekliği veya dökülmesinin kesin olarak ortadan kaldırılmasına imkan veren sakal ekimi ile gür ve sağlıklı sakallara sahip olabilirsiniz. Lokal anestezi altında ve FUE tekniği ile gerçekleştirilen sakal ekimi için boyun veya ense bölgenizden alınacak saç kökleri yeterlidir. FUE tekniği, uygulandığı alanda iz bırakmaması, derindeki saç köklerini de rahatlıkla ve zarar görmeden çıkarabilmesi ve hızlı bir uygulama olması sebebiyle tercih edilmektedir. Saç ve sakal ekimi konusundaki son teknoloji olan FUE ile tek seansta tüm eksik sakallarınızın yerine yeni transferler yapılarak kısa bir süre sonra normal ve doğal sakal görünümüne kavuşmanız sağlanmaktadır.

Sakal ekimi için seçeceğiniz merkez ve uygulamayı yapacak hekim büyük önem taşır. Gerek saç, gerekse sakal ve kaş ekimi uzman bir tıp doktoru tarafından uygulanmalıdır. Estetik merkezi adı altında saç ve sakal ekimi gibi işlemler yapan yerler hem yasadışı çalışıyor hem de riskli uygulama yapıyor demektir. Bu tür yerlerde ekim işlemi bazen “estetik veya güzellik uzmanı” denilen kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha ekonomik olduğu için böyle merkezlerin tercih edilmesi, sağlık ve kişisel görünüm açısından büyük bir risk almak anlamına gelir. Yaşanacak bir komplikasyonun sonuçları ağır olabilir. Bu yüzden sakal ve saç ekimi işlemlerini bu alanda uzmanlık eğitimi alan tıp doktorlarının gerçekleştirdiği tam donanımlı merkezlerde yaptırmak şarttır.

Sakal ekimine karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken sizin için en uygun merkezi bulmak olacaktır. Ancak seçeneklerin çokluğu ve İzmir sakal ekimi merkezlerinin sayısının her geçen gün artması sebebiyle karar vermeniz zaman alabilir. Ama ne kadar erken uygulama yapılırsa sonuçları da o kadar erken alacağınızı unutmamanız gerekir. Bu yüzden farklı merkezler arasında zaman kaybetmeden, hem kaliteli ve garantili sonuç almak hem de ekonomik şekilde bunu sağlamak istiyorsanız, merkezimiz hizmetinizdedir.

2019 yazına yeni saçlarınızla girmek ister misiniz?

Herşey Dahil Paket. Kredi Kartına Taksit İmkanı.

  • Ücretsiz PRP
  • Maksimum greft
  • VIP transfer
  • Konaklama
  • İlaç, şampuan ve losyonlar
Fiyat Teklifi Almak için Tıklayın kampanya

Uzman kadromuz, deneyimli hekimlerimiz, donanımlı laboratuvar ve ameliyathanelerimiz ile sizler için buradayız. Eğer İzmir merkezde yaşamıyor veya zamanınız olmadığı için gelemiyorsanız, sakalınız için uygun yöntemin belirlenmesi ve yaklaşık fiyat teklifi için WhatsApp numaramızdan bize birkaç fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır.  Sakalınızın çeşitli açılar ve mesafelerden çekilen fotoğraflarını bizimle paylaşmanız halinde uzman doktorlarımız en kısa zamanda size dönüş sağlayarak tıbbi görüş ve önerileri ile uygulamanın maliyeti hakkında bilgilendirme yapacak, dilerseniz randevu vereceklerdir.

İzmir sakal ekim fiyatları hakkında onlarca farklı rakam karşısında kafanızın karışmasına izin vermeyin. Doğrudan bizimle irtibata geçmeniz halinde en ekonomik hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü biz saç ve sakal ekimini bir lüks olarak görmüyoruz. Psikolojik sağlığın doğrudan fiziki ve sosyal sağlığa etki ettiğini bilen insanlar olarak bu tür uygulamaların da ihtiyaç halinde zorunlu müdahale olarak kabulü gerektiğine inanıyor ve fiyatlarımızı bu felsefe üzerinden belirliyoruz. İyi hissetmek iyi görünmekten geçer, bunu biliyoruz.

İzmir Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal ekimi konusunda tereddütleriniz varsa, çevrenizden duyduğunuz olumsuz deneyimler endişelerinizi artırdıysa, sonuçları konusundaki şüpheleriniz karar vermenizi engelliyorsa, ödediğiniz ücretin karşılığını almak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin diyoruz.

Hekimlerimiz gerekli kontroller ve modellemeyi yaparak sizin için en uygun sakal hattını belirledikten sonra transfer için kullanılacak saç kökü alanına karar verecek, gerekli transfer sayısını hesaplayacak, bir ücret çıkaracak ve kabul ederseniz size bir gün vererek operasyona davet edecektir. Operasyon öncesi ve sonrasındaki süreçlerin yakından takip edildiği merkezimizde son teknoloji cihazlarla ekim yapılmaktadır.

Uygulamadan hemen sonra günlük hayatınıza dönebilir, doktorunuz tarafından bildirilen talimatlara uyarak birkaç ay içinde gerçek ve tamamen size ait kalıcı sakallara sahip olabilirsiniz.

Karar vermek, sonucun yarısı demektir. Eğer kararınızı verdiyseniz doğru adres olduğumuz konusunda iddialıyız. Bizimle görüşmeden, uygulamanın tüm aşamaları ve sonuçları hakkında bilgi almadan, ameliyathane ve cihazlarımızı yerinde tetkik etmeden, size özel fiyat almadan karar vermeyin.

4.7 5 29