Sık Sorulan Sorular

Saç ekimi nedir?
Saç ekimi, hastanın kendisinden alınan sağlıklı saç köklerinin, ekim yapılacak saçsız alanlara transferi olarak özetlenebilir.

Saç ekimi kimlere uygulanabilir?
Saç ekimi yetişkin olmak kaydı ile saçlarının seyrelmesi veya dökülmesinden şikayetçi olan ve ense bölgesinde, yüzde, kollarda veya göğüste transfere uygun sağlıklı kökler bulunan her hasta için rahatlıkla uygulanabilen bir yöntemdir.

Saç ekimi riskli bir uygulama mıdır?
Lokal anestezi ile gerçekleştirilen saç ekimi, anestezi almasında sakınca bulunmayan ve risk oluşturacak ilaçları kullanmayan herkes için güvenilir ve etkili bir yöntemdir.

Saç ekiminden sonra saçlarım ne zaman çıkar?
Başarılı bir saç ekiminden ortalama 1 yıl kadar sonra yeni saçlarınız çıkmış ve uzamış olarak doğal saçlarınız arasında fark edilmeyecek hale gelir.

Saç ekimi sonrası süreç neden önemli?
Saç ekiminin başarısının yarısı uygulamadan sonra verilen talimatlara uygun davranmaya bağlıdır. Doktorunuz tarafından bildirilen hususlara tam olarak dikkat ederseniz, saç ekimi işleminden sonuç almamanız mümkün değildir.

2019 yazına yeni saçlarınızla girmek ister misiniz?

Herşey Dahil Paket. Kredi Kartına Taksit İmkanı.

  • Ücretsiz PRP
  • Maksimum greft
  • VIP transfer
  • Konaklama
  • İlaç, şampuan ve losyonlar
Fiyat Teklifi Almak için Tıklayın kampanya

Saç ekimi için en sağlıklı teknik hangisidir?
Gerek ense ve ekim bölgesinde iz bırakmaması, gerek başarı oranının daha yüksek olması sebebiyle FUE saç ekimi yönteminin daha sağlıklı olduğu tartışmasızdır.

Saçlarımın ekime uygun olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
İster kliniğimize gelerek, isterseniz WhatsApp’tan fotoğraflarınızı göndererek saç, sakal veya kaş ekimi konusunda uzman hekimlerimizden ücretsiz görüş alabilirsiniz.

Saç ekimi yaptırmaya karar vermem halinde operasyon ne kadar zaman içinde gerçekleşir?
Yapılacak kontrollerden ve modellemeden sonra size en uygun olan zaman için randevu alarak saç ekimi yaptırabilirsiniz. Operasyon tarihinin seçimi tamamen size kalmıştır.

Saç ekimi pahalı bir yöntem midir?
Rakamsal bazda size pahalı gibi görünse de, saç ekimi sanılanın aksine ekonomik bir uygulamadır. Hayat boyu size ait ve dökülmeyecek saçlara sahip olmak, yeniden saç çıkması için yıllar içinde yapacağınız kozmetik veya bitkisel bakımlara harcayacağınız para ile kıyaslandığında hem sonuç alma süresi hem de ekonomik bakımdan çok daha caziptir.

Neden Can Saç Ekimi Merkezi?
Kaliteli, profesyonel ve uzman hizmeti almak, ekonomik ve garantili saç ekimi yaptırmak için tek adres olduğumuz iddiası bu sorunun cevabı olacaktır.

Bunlar dışındaki tüm soru ve sorunlarınız için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

4.5 5 51